Kalendarz rezerwacji

Poprzedni miesiącNastępny miesiąc

Lipiec 2024
PoWtŚrCzwPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Sierpień 2024
PoWtŚrCzwPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Legenda

- termin wolny

- termin zajęty

- dzień zdania jachtu

Cennik

Nie dodano cennika do tego jachtu

Szczegółowy opis jachtu

Typ jachtu: Żaglowy

Model jachtu: Tes 32 Dreamer

Liczba osób: max 8

Port wypłynięcia: Wilkasy

Rok produkcji: 2011

Nr oferty: 69

Długość całkowita (m): 9.69

Szerokość całkowita (m): 2.98

Zanurzenie maksymalne (m): 1.65

Zanurzenie minimalne (m): 0.46

Wysokość w kabinie (m): 1.80

Powierzchnia żagli (m2): 40.00

Typ miecza: Obrotowy

Typ steru: głębionowy + koło

Typ silnika: stacjonarny

Dane silnika: 25 KM Mercury

WC: WC chemiczne - kabina

Pozostałe wyposażenie

Sztywny sztag
Roll fok
Lazy jack
Patent/bramka masztu
Prysznic
Radio
CD
TV
Ogrzewanie
Lodówka
Ciepła woda
Woda zaburtowa
Echosonda
Oświetlenie kokpitu
Parking
Instalacja wody pitnej
Instalacja elektryczna 230V
Tent
Relingi
Kuchenka gazowa
Zlewozmywak
Napełniona butla turystyczna z gazem
Pełne wyposażenie kambuza
Środki ratunkowe i gaśnica
Stolik kokpitowy
Gniazdko ładowania telefonu
Siekiera
Saperka
Drabinka rufowa
Wiadro
Obijacze
Kotwica
Cumy
Pagaje
Bosak
Serwis na szlaku
Ubezpieczenie OC
Ubezpieczenie JachtCasco
Ubezpieczenie od kradzieży silnika
Ubezpieczenie NW
Ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi
Informacje dodatkowe o jachcie
TES 32 DREAMER – to duży jacht przeznaczony do długich urlopowych rejsów zarówno po akwenach śródlądowych, jak i wodach morskich.
  • Bardzo obszerne wnętrze daje poczucie absolutnego komfortu i intymności dla 6-osobowej załogi. Żeglowanie Dreamerem to prawdziwa przyjemność zarówno dla sternika, jak i dla załogi, która ma do dyspozycji doskonale dobrany osprzęt pokładowy.
  • W kokpicie znajduje się zapewniające wygodę profilowane siedzisko dla sternika. Jednostka wyposażona jest w długi trap-bukszpryt, dzięki któremu wejście w porcie na dziób jest niezwykle łatwe i wygodne.
  • Jacht doskonale sprawdza się w żegludze pod żaglami jak i na silniku. Odznacza się imponującym momentem prostującym, co stawia Tes 32 w gronia najbardziej statecznych i bezpiecznych jachtów żaglowych. Z  uwagi na doskonałe warunki bytowe oraz łatwość obsługi, śmiało można mówić o rodzinnym charakterze tej jednostki.
Warunki czarteru i rezerwacji

Warunki czarteru:
Rezerwacja poprzez wpłatę zaliczki na www.mjacht.pl jest wiążąca. Dokumenty wymagane do wynajmu to: minimum patent żeglarza jachtowego dowód osobisty Jeśli nie masz w/w uprawnień możesz wynająć u nas zawodowego żeglarza, koszt 150zł-200zł/dobę + wyżywienie.

Płatności:
30% zaliczka płatna przez internet na www.czarterinfo.eu w momencie rezerwacji. Pozostała kwota płatna na miejscu przy odbiorze jachtu w porcie na ręce armatora jachtu.

Kaucja:
Kaucja 1500 PLN płatna gotówką na miejscu przy odbiorze jachtu. Kaucja zostanie zwrócona przy zdaniu jachtu jeśli nie będzie uszkodzeń na jachcie i braków w wyposażeniu.

Zniżki:
UWAGA: Jeśli należy Ci się zniżka z tytułu indywidualnej umowy , zostanie ona odliczona od kwoty pozostałej do zapłaty w dniu odbioru jachtu w porcie - nie dotyczy to zniżek First i Last Minute, gdyż są one odejmowane automatycznie podczas rezerwacji jachtu w systemie. Zniżki First i Last Minute nie sumują się z innymi zniżkami. Zniżki nie dotyczą weekendu majowego i Bożego Ciała

Opłaty dodatkowe:
UWAGA: Wszelkie, dopłaty należy zapłacić w dniu odbioru jachtu w porcie. w trosce o wysoką jakość usług, pobiera się stalą opłatę za sprzątanie 150 PLN- szczegóły w umowie; 300 zł - zdanie jachtu poza w innym miejscu niż port wskazany w umowie 150 zł - brudny/niesklarowany jacht po czarterze 150 zł - opłata za niesprzątniętą toaletę

Przekazanie jachtu:
Odbiór jachtu o 15:00 w dniu przyjazdu (inne godziny do uzgodnienia). Zdanie jachtu do 11:00 w dniu odjazdu (inne godziny do uzgodnienia). Odbiór i zdanie jachtu odbywa się w porcie Łabędzi Ostrów, Piękna Góra k. Giżycka, nad jeziorem Kisajno.

Inne informacje:
PARKING dozorowany płatny ZAWSZE aktualny cennik opłat portowych na: http://pieknagora.pl/port-jachtowy.html Jacht wypływający w rejs otrzymuje gratis: Nabitą butlę gazową Naładowany akumulator Paliwo do silnika Zatankowaną wodę Jacht jest wysprzątany i sprawny technicznie. Jacht posiada ubezpieczenie Zapewniamy serwis tylko w uzasadnionych przypadkach na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W trosce o wysoką jakość usług, opłata za sprzątanie jachtu jest opłatą stałą - obowiązkową. UWAGA: JACHT NIE JEST PRZYSTOSOWANY DO POBYTU ZWIERZĄT. ZABRANIA się demontażu osłony silnika, odkręcania świec oraz sprawdzania iskry bez odpowiednich przyrządów. Działanie takie doprowadzi do trwałego uszkodzenia osprzętu elektrycznego oraz elektroniki sterującej pracą silnika.

Umowa czarteru: POBIERZ UMOWĘ

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.