Kalendarz rezerwacji

Poprzedni miesiącNastępny miesiąc

Październik 2023
PoWtŚrCzwPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Listopad 2023
PoWtŚrCzwPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Legenda

- termin wolny

- termin zajęty

- dzień zdania jachtu

Cennik

Nie dodano cennika do tego jachtu

Szczegółowy opis jachtu

Typ jachtu: Żaglowy

Model jachtu: Antila 26cc

Liczba osób: max 8

Port wypłynięcia: Piękna Góra

Rok produkcji: 2016

Nr oferty: 65

Długość całkowita (m): 7.80

Szerokość całkowita (m): 2.90

Zanurzenie maksymalne (m): 1.60

Zanurzenie minimalne (m): 0.39

Wysokość w kabinie (m): 1.85

Powierzchnia żagli (m2): 36.00

Typ miecza: Obrotowy

Typ steru: płetwa na pawęży

Typ silnika: przyczepny

Dane silnika: Mercury 6 KM (silnik nowy z 2020 roku na wyposażen

WC: WC chemiczne - kabina

Pozostałe wyposażenie

Sztywny sztag
Roll fok
Lazy jack
Patent/bramka masztu
CD
TV
Ogrzewanie
Lodówka
Instalacja wody pitnej
Instalacja elektryczna 230V
Tent
Relingi
Kuchenka gazowa
Zlewozmywak
Napełniona butla turystyczna z gazem
Pełne wyposażenie kambuza
Środki ratunkowe i gaśnica
Stolik kokpitowy
Gniazdko ładowania telefonu
Siekiera
Saperka
Drabinka rufowa
Wiadro
Obijacze
Kotwica
Cumy
Pagaje
Bosak
Ubezpieczenie OC
Informacje dodatkowe o jachcie
Jacht Antila 26cc zbudowano z myślą o bezpiecznej i komfortowej żegludze. Wszystkie liny do obsługi żagli sprowadzone są do kokpitu. Obszerny kokpit i stosunkowo niska nadbudówka zapewnia doskonałą widoczność w trakcie żeglugi. Jest to jednostka bardzo szybka i z pewnością zadowoli najbardziej wymagających żeglarzy. Nawet w trudnych warunkach pogodowych jacht prowadzi się pewnie, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jacht jest wyposażony w niezawodny silnik Mecury wraz z linia paliwową (zbiornik o pojemności 12 litrów) Wnętrze jachtu zostało tak zaprojektowane aby spełniało najwyższe standardy codziennego użytkowania, wszystkie schowki i zamykane jaskółki dają możliwość rozmieszczenia wszystkich niezbędnych przedmiotów które będziemy użytkować na jachcie.
 • Dwie osobne zamykane kabiny
 • Wykończenie w dębie - materace jasny cynamon
 • Ogrzewanie gazowe Truma / Nawiew świeżego powietrza. Bardzo ciche i wydajne
 • TV+DVD możliwość podłączenia zewnętrznego dysku przez port HDMI lub USB
 • Radio
 • Lodówka sprężarkowa 12 V
 • Kuchenka gazowa dwupalnikowa
 • Akumulator żelowy (120 Ah) ładowany automatycznie ok. 5 godzin do pełnego stanu akumulatora (od 10% do 100%)
 • Niezawodny i doskonały silnik Mercury 6 KM (silnik nowy z 2020 roku na wyposażeniu śruba uciągowa)
 • Ławki na rufie dla sternika z przedłużką steru
 • Skrzynka narzędziowa
 • Apteczka,
 • Kanister na paliwo,
 • Środki czystości.
 • Pełne wyposażenie kambuza
 • 2 kotwice 
Warunki czarteru i rezerwacji

Warunki czarteru:
Rezerwacja poprzez wpłatę zaliczki na www.mjacht.pl jest wiążąca. Dokumenty wymagane do wynajmu to: minimum patent żeglarza jachtowego dowód osobisty Jeśli nie masz w/w uprawnień możesz wynająć u nas zawodowego żeglarza, koszt 150zł-200zł/dobę + wyżywienie.

Płatności:
30% zaliczka płatna przez internet na www.czarterinfo.eu w momencie rezerwacji. Pozostała kwota płatna na miejscu przy odbiorze jachtu w porcie na ręce armatora jachtu.

Kaucja:
Kaucja 1500 PLN płatna gotówką na miejscu przy odbiorze jachtu. Kaucja zostanie zwrócona przy zdaniu jachtu jeśli nie będzie uszkodzeń na jachcie i braków w wyposażeniu.

Zniżki:
UWAGA: Jeśli należy Ci się zniżka z tytułu indywidualnej umowy , zostanie ona odliczona od kwoty pozostałej do zapłaty w dniu odbioru jachtu w porcie - nie dotyczy to zniżek First i Last Minute, gdyż są one odejmowane automatycznie podczas rezerwacji jachtu w systemie. Zniżki First i Last Minute nie sumują się z innymi zniżkami. Zniżki nie dotyczą weekendu majowego i Bożego Ciała

Opłaty dodatkowe:
UWAGA: Wszelkie, dopłaty należy zapłacić w dniu odbioru jachtu w porcie. w trosce o wysoką jakość usług, pobiera się stalą opłatę za sprzątanie 150 PLN- szczegóły w umowie; 300 zł - zdanie jachtu poza w innym miejscu niż port wskazany w umowie 150 zł - brudny/niesklarowany jacht po czarterze 150 zł - opłata za niesprzątniętą toaletę

Przekazanie jachtu:
Odbiór jachtu o 15:00 w dniu przyjazdu (inne godziny do uzgodnienia). Zdanie jachtu do 11:00 w dniu odjazdu (inne godziny do uzgodnienia). Odbiór i zdanie jachtu odbywa się w porcie Łabędzi Ostrów, Piękna Góra k. Giżycka, nad jeziorem Kisajno.

Inne informacje:
PARKING dozorowany płatny ZAWSZE aktualny cennik opłat portowych na: http://pieknagora.pl/port-jachtowy.html Jacht wypływający w rejs otrzymuje gratis: Nabitą butlę gazową Naładowany akumulator Paliwo do silnika Zatankowaną wodę Jacht jest wysprzątany i sprawny technicznie. Jacht posiada ubezpieczenie Zapewniamy serwis tylko w uzasadnionych przypadkach na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W trosce o wysoką jakość usług, opłata za sprzątanie jachtu jest opłatą stałą - obowiązkową. UWAGA: JACHT NIE JEST PRZYSTOSOWANY DO POBYTU ZWIERZĄT. ZABRANIA się demontażu osłony silnika, odkręcania świec oraz sprawdzania iskry bez odpowiednich przyrządów. Działanie takie doprowadzi do trwałego uszkodzenia osprzętu elektrycznego oraz elektroniki sterującej pracą silnika.

Umowa czarteru: POBIERZ UMOWĘ

Komentarze
 • Pozytywny

  Świetna łajba - dobrze wyważona, ładnie chodzi na wiatr. Właściciele dbający o każdy szczegół więc niczego nie brakuje. Polecam!

 • Pozytywny

  Jacht nowiutki i super przygotowany. Wszystko czego potrzeba jest na jachcie. Armator miły i nastawiony na współpracę z czarterujacym. Bardzo pomocny i uprzejmy. Polecam w 100%. Dodatkowym potwierdzeniem może być to, iż nie pierwszy raz "brałem" łajbę od "Magellana"

 • Pozytywny

  Polecam jest OK.